Fotograf / Fotografka

22.10.2022 09:50

Brigáda pre študenta. Baví vás fotenie?! Viete upravovať fotografie?! Už ste natočil nejaké video? Hovoria vám niečo pojmy Photoshop a Lightroom?! Internetový portál POHODA NA TERASE. Hľadajú mladého fotografa / kreatívca, ktorého baví tvorenie. Ideálne z okolia Piešťan. Hľadajú firemného fotografa pre segment terasy a záhrady.

Náplň práce:

  • fotenie a úprava fotografií,

  • tvorba grafiky.

Požadujú:

  • študent strednej či vysokej školy,

  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka,

  • znalosť Adobe Photoshop – základy,

  • znalosť Adobe Lightroom – základy,

  • znalosť Video editovacieho programu – základy.

Ponúkajú:

  • možnosť pracovať v mladom kolektíve,

  • tvorivé prostredie,

  • brigádu na dohodu s platom 5 EUR/hod.,

  • pohodovú prácu z domu/internátu, avšak 1x mesačne porada v Piešťanoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

11.11.2022

Viac informácií o ponuke a kontakt najdete nahttps://www.profesia.sk/praca/pohoda-na-terase/O4450307

Zaujala vás táto pracovná ponuka, ale nespĺňate potrebné požiadavky? Možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné pozície, na ktorých môžete pôsobiť zo svojej kancelárie či domova

Author Juraj.